Минуле

«Перемоги не вершать історію, а лише переписують її по-своєму.
Це заважає переможеним врахувати помилки і зробити правильні висновки з власного горя».

- Вільгельм Швебель

Знищення Києва восени 1941 року

khreschatyk 41
Хрещатик після пожежі 24–28 вересня 1941 року.

Вражаюче, але це факт: стільки років минуло з часу трагедії в Києві, але до сих пір мало кому відомі обставини і топографія знищення більшовиками будівель і населення Києва восени 1941 року. Незнання правди і напівправда під личиною правди про трагедію закономірно породжують численні міфи. Судячи з усього, прийшов час сказати правду про те, що ж сталося в Києві в кінці вересня - початку жовтня 1941 року.

В своєму радіо зверненні 3 липня 1941 р. Йосип Сталін закликав радянських громадян до всенародної боротьби з німецько-фашистськими загарбниками. Вона передбачала, зокрема, знищення перед наступаючим ворогом мостів, доріг, псування телефонного і телеграфного зв'язку, підпал лісів, складів. Робилося це з однією метою: створити нестерпні умови ворогові (про мирних жителів ніхто не думав).

Московія, Історія, Друга світова війна, Україна, Злочини проти людяності, Знищення Києва, Звірства радянської армії

Детальніше: Знищення Києва восени 1941 року

Восстание в ГДР 17 июня 1953 года

protestuyushchie rabochie na ulicah berlinaПервое восстание стран «восточного блока» началось 17 июня 1953 года в ГДР. Несмотря на наличие многочисленных сотрудников КГБ, руководство страны плохо представляло настроение народных масс. Официальной причиной восстания стало увеличение норм выработки на 10%, но реальной было недовольство построением социализма на советский манер. 

Московія, Історія, Берлін-1953, Німеччина, Повстання

Детальніше: Восстание в ГДР 17 июня 1953 года

Право на Батьківщину. Крим 1944 року

Qirymly

Є злочини проти людяності, що навіки вписуються в світову історію: геноцид вірменів в Османській імперії за часів Першої світової війни і Голодомор 1932-1933 рр. в Україні, Голокост євреїв у Європі під час Другої світової війни та, звичайно ж, насильницька сталінська депортація сотень тисяч людей з політичних і етнічних міркувань. Існує чимало версій щодо дійсних мотивів Кремля стосовно примусового переселення кримських татар з їхньої історичної батьківщини – Кримського півострова до степів Центральної Азії, Сибіру й на Урал.

Московія, Україна, Крим, Депортація, Киримли

Детальніше: Право на Батьківщину. Крим 1944 року

Звірства радянської армії

00389606 n2Документи, які відкривають справжнє обличчя «визволителів». Документи, які не дають ніякого морального права вшановувати армію, яка повністю себе збезчестила тотальними зґвалтуваннями дітей на очах їхніх батьків, масовими вбивствами і катуваннями безвинних цивільних осіб, грабунком і узаконеним мародерством.

Звірствами над населенням (зґвалтуваннями та катуваннями з подальшим вбивством мирних громадян) «визволителі» стали займатися ще в Криму. Так, командувач 4-м Українським фронтом генерал армії Петров в наказі №074 від 8 червня 1944 р затаврував

«обурливі витівки» військовослужбовців свого фронту на радянській території Криму, «які доходять навіть до збройних пограбувань і вбивства місцевих жителів».

/Йоахім Гофман «Сталінська винищувальна війна» (в німецькому варіанті - «Stalins Vernichtungskrieg 1941-1945»/

Московія, Війни, Історія, Друга світова війна, Злочини проти людяності, Круппа-Мюле

Детальніше: Звірства радянської армії

Будапешт 1956 року: осінь червоного кольору

Совєтські танки в Будапешті 1956

Згідно з Паризьким мирним договором країн антигітлерівської коаліції СРСР отримав право тримати на території Угорщини свої збройні сили, проте був зобов'язаний їх вивести після виведення військ союзників з Австрії. Війська союзників були виведені з Австрії в 1955 році.

4 листопада 1945 року в Угорщині були проведені загальні вибори, передбачені Ялтинськими угодами. На них 57% голосів отримала Незалежна партія дрібних господарів і лише 17% - комуністи. Однак контрольна комісія, яку очолював радянський маршал Ворошилов, віддала переможцям тільки половину місць в Кабінеті міністрів, а ключові пости залишились за Угорською комуністичною партією. В результаті в 1947 році комуністична УПТ (Угорська партія трудящих) шляхом терору, шантажу і махінацій на виборах стала єдиною легальною політичною силою. Окупаційні радянські війська стали силою, на яку спиралися угорські комуністи в своїй боротьбі з опонентами.

Московія, Історія, Угорщина, Повстання, Будапешт, Танки, СРСР

Детальніше: Будапешт 1956 року: осінь червоного кольору

Радянсько-фінська війна 1939-1940 років

viipuri sturm1Радянсько-фінська війна (1939-1940), відома в Фінляндії як Зимова війна (фін. Talvisota) - збройний конфлікт між СРСР і Фінляндією під час Другої світової війни в період з 30 листопада 1939 по 12 березня 1940 року. Ця війна виникла внаслідок неспровокованої радянської агресії проти Фінляндії. У радянській історіографії ця війна розглядається як окремий двосторонній локальний конфлікт, який не є частиною світової війни, так само як і неоголошена війна на Халхін-Голі.

Московія, Історія, Сталін, СРСР, Зимова війна, Talvisota, Маннергейм, Фінляндія

Детальніше: Радянсько-фінська війна 1939-1940 років

Война 1812 года

Battle of Borodino panorama fragment 1

История войны 1812 г. с самого начала стала преподноситься российскими царскими официозами в сильно идеологизированном виде. Вторая мощная волна фальсификации (первая приходится на царствование Николая Павловича) обрушилась при Сталине. Война должна была стать «справедливой» и «освободительной». За последние пятнадцать лет наука сделала большой шаг вперед в деле объективного изучения и деидеологизирования истории, однако и до сих пор остаются белые пятна (тем более, если это касается «героических страниц» прошлого), особенно в сознании массового читателя, не имеющего возможности знакомиться со специальной литературой.

Московія, Історія

Детальніше: Война 1812 года

1747 рік - Війна Російської імперії з чукчами

Результатом війни, що тривала 150 років, стала поразка росіян в березні 1747г. - чукчам вдалося розгромити російське військо. 

original

Приєднання Сибіру до Московії прийнято пов'язувати з походом Єрмака в кінці XVI століття. Однак процес підкорення східно-сибірських земель тривав ще майже 200 років. Спочатку просування на схід було особистою ініціативою козаків і землепрохідців, а потім сибірських воєвод. Тільки в кінці XVII століття справа "приискания новых землиц" бере на себе держава.

Чукчі, Московія, Війни, Походи, Історія

Детальніше: 1747 рік - Війна Російської імперії з чукчами

XVIII век - Сочинение истории

Сочинение истории преимущественно России 

Для того чтобы выяснить как, когда, кем и зачем была написана истории Российской Империи и какие материалы при этом использовались необходимо проанализировать и изучить саму "систему написания" этой истории. 

Profile portrait of Catherine II by Fedor Rokotov 1763 Tretyakov galleryТак уж сложилось, что главным лицом, поставившим стратегическую задачу "написания и упорядочения" истории Империи, а заодно и осуществившим это мероприятие, стала Императрица Екатерина II

Необходимо отметить, что к тому времени, то есть ко второй половине XVIII века, в руках Правителей Российской Империи появились и материалы необходимые для этого, и исполнители способные на великую мистификацию. Империя во всем пыталась догнать Европейские страны. 

Московія, Історія

Детальніше: XVIII век - Сочинение истории

Полтавська битва 1709 р.

Полтавська битва - Д. Мартен (1726)

Після здобуття Кракова й Варшави та усунення Августа ІІ з престолу у 1706 році, шведський король Карл ХІІ посадив на польський трон свого ставленика Станіслава Лещинського. 1708 року Карл почав здійснювати свій давній задум про похід на Московію. Похід мав відбутися в напрямку на Смоленськ і на Москву через територію Литви та Білорусі. Спочатку похід складався вдало. Але після кількох невдач у серпні — вересні Карл відмовився від попереднього плану. Він вирішив повернути в Україну, сподіваючись забезпечити свою армію провіантом та зміцнити її потугу козацькими полками й військом Лещинського. Шведський король також покладав надії на допомогу кримського хана та турецького султана.

Московія, Війни, Історія, Україна, Семен Палій, Полтавська битва 1709 року, Іван Мазепа, Карл ХІІ, Петро І, Північна війна, Швеція

Детальніше: Полтавська битва 1709 р.

На сайті 116 гостей та користувачі відсутні

Copyright © 2018 ПроСвіт. Всі права застережені

Оформлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Created with YOOtheme Pro